O Firmie

Dom Przyjęć

  Od 1 marca 2015 roku jesteśmy nowym właścicielem lokalu w Świętochłowicach - Piaśnikach przy ulicy Chorzowskiej 35 w budynku dawnej restauracji MAGIA. Planujesz zorganizować uroczystość okolicznościową, wesele, komunię, stypę lub inną imprezę jubileuszową? Zapraszamy! Nasz zespół pracowników będzie miał przyjemność gościć Państwa w 4 niezależnych klimatyzowanych salach z osobnymi wejściami. Do dyspozycji naszych gości oddajemy salę w stylu rustykalnym, romantycznym, wiejskim oraz salę bankietową idealną na wesele lub duże imprezy firmowe. Sala wiejska jest naszą najnowszą salą, nawiązująca swoim wystrojem do stylu śląskiego, jakże znanego w naszym regionie. Jest doskonałym rozwiązaniem do tematycznych imprez jubileuszowych lub jako sala na wesele.

  Mamy nadzieję, że czas spędzony u nas podczas ważnych spotkań rodzinnych i nie tylko na długo zapiszą się jako przeżycia o nieocenionej wartości!!! 

A jak to się wszystko zaczęło....?

 

Restauracja

W życiu każdego z nas są okazje szczególne, które warto celebrować, dlatego też dzieki zaangażowaniu Jarosława Brachmańskiego w dniu 01 pażdziernika 2012 r. powstał Catering "Galeria Smaku", którego głównym celem było perfekcja wykonania zamierzonych celów oraz zamiłowanie do smacznej i zdrowej kuchni.

   Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom 5 sierpnia 2013 na ulicy Łagiewnickiej 38 w Świętochłowicach-Chropaczowie otworzyliśmy Restauracje J.Brachmański, w której z dumą kontynuujemy tradycje rodzinne w miejscu, gdzie jeszcze przed wojną znajdowała się znana gospoda  dziadka, Józefa Brachmańskiego.  

   Restauracja stworzona została, aby zachwycić swoim pięknem i niepowtarzalnym stylem z jakim urządzono lokal, doświadczonym personelem i potrawami najwyższej jakości podanymi w niecodzienny sposób.

  Przytulne, ciepłe wnętrze, wszechogarniająca harmonia uczyni Państwa spotkania rodzinne lub z przyjaciółmi jeszcze przyjemniejszymi, a nasze posiłki, smaczne i zdrowe, przygotowane wyłacznie ze świezych produktów przez zespół doświadczonych kucharzy z odpowiednimi kwalifikacjami, szkoleniami i certyfikatami sprawią, że Państwa oczekiwania poczucia wyjątkowego smaku zapiszą się w pamięci jako przeżycia o nieocenionej wartości.

   Zapraszamy do odwiedzenia naszej ukochanej "dziadkowej" Restauracji i podróży po świecie smaków....

Aktualności

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

REZERWACJE
tel. 32 445 02 12